Pomoc FAQ

Czy to prawda, że system TaxiLog.pl umożliwia korzystanie z wielu korporacji taksówkarskich?
Taxilog

Tak, posiadanie konta w TaxiLog jest równoznaczne z tym, że pracownicy zarejestrowanej u nas firmy za pośrednictwem systemu mogą zamówić taksówkę z każdej korporacji, z którą na daną chwilę współpracujemy. Co więcej, dotyczy to kursów we wszystkich miastach, w których znajdują się zrzeszone z nami korporacje.

Kto może korzystać z systemu ?
Taxilog

TaxiLog jest platformą B2B przeznaczoną tylko i wyłącznie dla klientów biznesowych. Korzystać z niego mogą wszystkie firmy, bez względu na siedzibę oraz korporacje taksówkarskie, bez względu na lokalizację.

W jaki sposób rozliczane są przejazdy?
Taxilog

Bezgotówkowo. Płatności za kursy dokonywane są za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej bądź w przypadku, gdy któryś z użytkowników nie posiada smartfona, mogą one zostać rozliczone także przy użyciu każdego telefonu komórkowego za pomocą wiadomości SMS.

Czy TaxiLog.pl automatycznie przyjmuje zlecenia?
Taxilog

Zlecenie, które trafi do nas, jest automatycznie przekazywane do systemu dyspozytorni odpowiedniej korporacji taksówkarskiej. Dzięki takiemu rozwiązaniu informacja o zamówionym kursie trafia od razu na terminal taksówkarza, co sprawia że czas na obsługę pojedynczego zlecenia zostaje skrócony do minimum.

Nie posiadam smartfona, czy wyklucza mnie to z korzystania z systemu?
Taxilog

Nie, rozliczenia przejazdów mogą zostać dokonane przy użyciu każdego telefonu komórkowego bez względu na model oraz posiadanie dostępu do Internetu. Zarejestrowani użytkownicy TaxiLog mogą zamówić taksówkę na kilka sposobów, poprzez: system online, formularz na stronie www oraz wysyłając wiadomość SMS.

Jakie funkcjonalności TaxiLog.pl udostępnione są w wersji beta?
Taxilog

W wersji Beta TaxiLog oferuje dostęp do pełnej funkcjonalności systemu. Złożenie zamówienia na taksówkę oraz rozliczenie danego kursu będzie możliwe od samego początku.

Ile kosztuje rozpoczęcie współpracy oraz konfiguracja systemu?
Taxilog

Nic. TaxiLog to system działający w modelu SaaS, czyli Software as a service. Oznacza to, że udostępniając państwu naszą platformę przejmujemy na siebie obowiązek wdrożenia systemu, szkolenia pracowników, utrzymywania infrastruktury informatycznej, modernizacji, aktualizacji oraz pomocy technicznej.

Czy muszę podpisywać umowę? Jeśli tak to na jaki okres?
Taxilog

Tak, każdy użytkownik (firma oraz korporacja taksówkarska) jest zobowiązany do akceptacji regulaminu korzystania z systemu i podpisania umowy. Nie wiąże się to jednak z koniecznością dokonywania żadnych opłat. Wypowiedzenie umowy jest także bezpłatne, a można je złożyć z końcem każdego miesiąca.

Reprezentuję firmę … – na czym skorzystamy rejestrując się w TaxiLog.pl?
Taxilog

Korzyści dla każdej firmy to przede wszystkim: jedna faktura w miesiącu, dostępność w całym kraju, pełna kontrola wydatków, najwyższy komfort jazdy. Zachęcamy do zapoznania się z treścią podstrony: Oferta - Dla Firm.

Jestem właścicielem korporacji taksówek – na czym skorzystamy rejestrując się w TaxiLog?
Taxilog

Korzyści dla każdej korporacji to przede wszystkim: dodatkowe źródło zleceń, raporty oraz analizy przejazdów, zwiększenie więzi z klientem oraz współpraca tylko ze zweryfikowanymi klientami. Zachęcamy do zapoznania się z treścią podstrony:
Oferta - Dla Korporacji.

Jestem taksówkarzem – na czym skorzystam rejestrując się w TaxiLog.pl?
Taxilog

Korzyści dla każdego taksówkarza to przede wszystkim: bezpośredni dostęp do zleceń, pewna płatność za kurs, wygoda planowania kursów, budowanie więzi z klientem. Z systemu mogą korzystać tylko taksówkarze już zrzeszeni z korporacją.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią podstrony: Oferta - Dla Taksówkarzy.