Oferta

Zobacz On-Line!

Dla korporacji taksówkarskich

Dodatkowe źródło zleceń

Z punktu widzenia korporacji niewątpliwie najcenniejszą wartością dodaną, związaną z zarejestrowaniem się w systemie TaxiLog, jest otworzenie sobie NOWEGO KANAŁU POZYSKIWANIA ZLECEŃ. Co więcej, dzięki przyjętej specyfice systemu skierowanego wyłącznie dla biznesu, potencjalni klienci są grupą najbardziej wartościową dla wszystkich taksówkarzy. To przede wszystkim przedsiębiorcy oraz pracownicy firm regularnie korzystający z usług taksówkarskich.

Atomatyzacja pracy centrali

Zamawianie taksówek za pomocą systemu online, aplikacji mobilnej oraz przy użyciu SMS’ów przez firmy, wiąże się z MOŻLIWOŚCIĄ OBSŁUŻENIA WIĘKSZEJ ILOŚCI ZLECEŃ PRZEZ DYSPOZYTORNIĘ każdej korporacji taksówkarskiej bez zwiększania zasobów ludzkich. Takie rozwiązanie pozwala każdej korporacji taksówkarskiecj zaoszczędzony czas przez jej pracowników przeznaczyć na rozwój innych części przedsiębiorstwa, bądź po prostu zmniejszyć dotychczasowe koszty związane z obsługą zleceń.

Zwiększenie więzi z klientami

TAXILOG TWORZY JEDNOLITĄ SIEĆ KOMUNIKACJI POMIĘDZY FIRMĄ, A KORPORACJAMI TAKSÓWEK, Z KTÓRYCH NA CO DZIEŃ KORZYSTA. Informacje zbierane w systemie na temat wszystkich osób i firm z niego korzystających umożliwiają tworzenie różnych profili klientów, a następnie przygotowywanie indywidualnych ofert, pakietów oraz programów lojalnościowych dla każdego z osobna. Zabiegi te sprawiają, że do każdej z firm można podejść w sposób indywidualny, co bez wątpienia przyczynia się do wzrostu lojalności oraz przywiązania wobec danej korporacji taksówkarskiej.

Raporty oraz analizy przejazdów

TaxiLog jest także nowym i jedynym w swoim rodzaju źródłem informacji na temat osób podróżujących taksówkami. APLIKACJA ZBIERA I ARCHIWIZUJE WSZYSTKIE NAJWAŻNIEJSZE DANE DOTYCZĄCE KURSÓW ZREALIZOWANYCH PRZY JEJ UŻYCIU. Dane dotyczące: miejsc rozpoczynania i kończenia kursów, długości poszczególnych przejazdów, godzin realizacji zleceń, ilości pasażerów, częstotliwości zamówień taksówek przez konkretnych użytkowników oraz wiele innych informacji są rzeczami kluczowymi dla organizacji floty każdej korporacji. Bardzo istotną właściwością systemu jest to, że wymienione wcześniej dane dotyczą całego rynku, a nie tylko klientów podróżujących daną korporacją.

Brak kosztów wdrożenia!

Dla wielu korporacji taksówek, które ze względów finansowych nie są w stanie zapewnić sobie własnego systemu obsługi zleceń dla klientów biznesowych, TaxiLog staje się kluczowym narzędziem pracy. REJESTRACJA W SYSTEMIE NIE WIĄŻE SIĘ Z ŻADNYMI KOSZTAMI. Także korporacje, które w swojej ofercie dysponowały już np. voucherami bądź kartami firmowymi, będą mogły zapewnić swoim obecnym klientom jeszcze wyższy standard obsługi ich zleceń, również nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych nakładów finansowych.

TaxiLog to system działający w modelu SaaS (czyli Software as a service) oznacza to, że udostępniając państwu nasz system przejmujemy na siebie: OBOWIĄZEK WDROŻENIA SYSTEMU, SZKOLENIA PRACOWNIKÓW, UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ, MODERNIZACJI, AKTUALIZACJI ORAZ POMOCY TECHNICZNEJ.

Wyślij zapytanie

Dla firm

Jedna faktura w miesiącu

PLATFORMA UMOŻLIWIA ROZLICZANIE ZA WSZYSTKIE PRZEJAZDY WYKONYWANE PRZEZ PRACOWNIKÓW DANEJ FIRMY, WIELOMA KORPORACJAMI TAKSÓWKARSKIMI, PRZY UZYCIU TYLKO JEDNEJ FAKTURY. Co więcej, wszystkie rozliczenia poszczególnych kursów dokonywane są bezgotówkowo. Dzięki systemowi każda firma zaoszczędzi cenny czas, który to następnie będzie mogła inwestować w generowanie dodatkowych zysków. Rozliczanie delegacji, przejazdów służbowych oraz prywatnych nigdy nie było łatwiejsze!

Dostępność na terenie całego kraju

Nieodrębną częścią wyjazdu służbowego każdego pracownika jest rozliczanie jego przejazdów taksówkami różnych korporacji w różnych miastach. Aplikacja TaxiLog została stworzona przede wszystkim z myślą o optymalizacji i oszczędności czasu osób zajmujących się ksiegowaniem tego typu kosztów. DOSTĘP DO USŁUG WIELU KORPORACJI Z MIAST CAŁEJ POLSKI sprawi, że bez względu do jakiego miasta nasz użytkownik się uda, będzie wsparty przez nas w swojej podróży.

Pełna kontrola wydatków

Dla każdego przedsiębiorstwa niewątpliwie bardzo ważną kwestią jest łatwość kontrolowania oraz monitorowania kosztów firmy. APLIKACJA GWARANTUJE UPORZĄDKOWANIE WYDATKÓW ZWIĄZANYCH Z PRZEJAZDAMI PRACOWNIKÓW TAKSÓWKAMI oraz prosty sposób rozliczania się z korporacjami taksówkarskimi za zrealizowane przejazdy. Gwarancja ceny, możliwość sprawdzenia konkretnych przejazdów, możliwość tworzenia raportów oraz nakładania indywidualnych limitów dla każdego pracownika z osobna to tylko wybrane funkcjonalności pomagające zoptymalizować i kontrolować wydatki każdej firmie związane z przejazdami taksówkami.

Najwyższy komfort jazdy

Komfort jazdy to podstawa. TaxiLog gwarantuje jego najwyższy poziom m.in. dzięki takim aspektom jak:
• Zmniejszenie anonimowości kierowców
• Dostarczenie informacji na temat korporacji już przed kursem
• OSZCZĘDNOŚĆ CZASU POPRZEZ WYELIMINOWANIE DŁUGIEGO OCZEKIWANIA NA INFOLINII
• Dbanie o poprawność składania zamówień
• Archiwizacja przejazdów umożliwiająca lepszą identyfikację kierowców
• GWARANTOWANA STAWKA ZA KILOMETR W TAKSÓWCE PRZYJMUJĄCEJ ZLECENIE
• Szacowanie kosztu podróży przed złożeniem zamówienia

Brak kosztów wdrożenia!

TaxiLog to system działający w modelu SaaS (czyli Software as a service) oznacza to, że udostępniając państwu nasz system przejmujemy na siebie OBOWIĄZEK WDROŻENIA SYSTEMU, SZKOLENIA PRACOWNIKÓW, UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ, MODERNIZACJI, AKTUALIZACJI ORAZ POMOCY TECHNICZNEJ.

Wyślij zapytanie

Dla taksówkarzy

Bezpośredni dostęp do zleceń

KAŻDEMU TAKSÓWKARZOWI UDOSTĘPNIAMY PRZYJMOWANIE ZLECEŃ SAMEMU. To właśnie kierowcy mają najwięcej czasu na przyjmowanie zleceń w momentach, w których przebywają na postoju i są zmuszeni do oczekiwania na kolejne kursy. Co więcej, nikt lepiej od taksówkarza w danym momencie nie jest w stanie ocenić, które zlecenie jest dla niego najlepsze i najbardziej interesujące. Z SYSTEMU MOGĄ KORZYSTAĆ TYLKO TAKSÓWKARZE JUŻ ZRZESZENI Z KORPORACJĄ.

Pewna płatność za każdy przejazd

Sytuacja, w której taksówkarz podjeżdża do zleconego mu miejsca i po długim nieowocnym oczekiwaniu na pasażera jest zmuszony zrezygnować z danego kursu, nie jest obca żadnemu kierowcy. ZŁOŻENIE ORAZ ZAAKCEPTOWANIE KAŻDEGO ZLECENIA W SYSTEMIE TAXILOG JEST ZOBOWIĄZUJĄCE, dlatego nawet w przypadku późniejszej rezygnacji z kursu, kierowca zostanie opłacony za przyjechanie na wcześniej określone miejsce.

Wygoda w planowaniu kolejnych kursów

Umożliwienie wprowadzania do systemu TaxiLog informacji na temat nie tylko czasu i miejsca, w które użytkownik zamawia taksówkę, ale także m.in. punktu docelowego podróży sprawia, że taksówkarze już w momencie przyjęcia zlecenia będą dokładnie wiedzieć, w którym miejscu ich następny kurs się zakończy. Umożliwi im to WCZEŚNIEJSZE ROZPOCZĘCIE PLANOWANIA BĄDŹ NAWET PRZYJĘCIA KOLEJNEGO ZLECENIA.

Budowanie stałych relacji z klientem

Podróżowanie ze stałymi klientami bez wątpienia wpływa także na wyższy komfort przejazdu, zarówno kierowcy jak i pasażera, a także na lepsze samopoczucie taksówkarza po skończonej pracy. Każdy kierowca na pewno nie raz spotkał się z nadużywaniem anonimowości przez pasażerów przejawiającej się m.in. w niepoprawnym zachowaniu. Zdarza się, że klienci są niemili bądź na koniec kursu robią problemy z płatnością (np. nagły brak gotówki bądź portfela). Każdy z kierowców jest w stanie opowiedzieć inną historię. Rejestracja oraz weryfikacja każdego użytkownika w systemie umożliwia kierowcom zgłaszanie wszystkich tego typu incydentów. Użytkownikami systemu są klienci, którzy posiadają tylko i wyłącznie indywidualne konta w systemie. Dzięki takiej weryfikacji KIEROWCY TAKSÓWEK MOGĄ WYKONYWAĆ SWOJĄ PRACĘ Z POCZUCIEM MOŻLIWIE NAJWYŻSZEGO BEZPIECZEŃSTWA. Podróżowanie ze stałymi klientami bez wątpienia wpływa także na wyższy komfort przejazdu, zarówno kierowcy jak i pasażera, a także na lepsze samopoczucie taksówkarza po skończonej pracy.

Brak kosztów wdrożenia!

TaxiLog to system działający w modelu SaaS (czyli Software as a service) oznacza to, że udostępniając państwu nasz system przejmujemy na siebie OBOWIĄZEK WDROŻENIA SYSTEMU, SZKOLENIA PRACOWNIKÓW, UTRZYMANIA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ, MODERNIZACJI, AKTUALIZACJI ORAZ POMOCY TECHNICZNEJ.

Wyślij zapytanie